top of page

HAKKIMDA

Web Teknolojileri alanında özellikle tüm proje yönetiminde uzmanlaştım. Google, SEO, masaüstü yayıncılık, multimedia, fotoğrafçılık, reklam, içerik, yazarlık, habercilik derken bir de baktım ki tek başıma bir ajans olmuşum.

Aynı zamanda fiilen 25, resmen 20 yıldır Sivil Toplum Kuruluşları (STK) çerçevesinde Türk Milliyetçiliği üzerine hizmetlerde bulundum. Daha çok kendi oluşturduğum proje ve düşünler üzerinde yoğunlaştım ve çalıştığım birçok dernek ile genelde üyelik ilişkisinde bulunmadım. Daha ziyade "Gönüllü" kısmında yer aldım. Bunun en büyük ve en önemli sebebi, bütünüyle referans olamayacağım kişilerin sorumluluğunu üzerime almak istemeyişimdir. Aynı şekilde bir partide de bu sebeple resmi olarak yer almadım. İnceleme ve takip için haber alma üyeliklerim mevcuttur.

Atarük Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunu bir sanatçı olarak her zaman sanat ağırlıklı faaliyetlerde bulundum. Türk Sanatı, Türk Sanat Tarihini daha doğru anlayabilmek ve anlamlandırabilmek için destek kanal olan Tarih ve Dil çalışmalarında da bulundum. Bu yönde araştırma, geliştirme gibi çalışmalarım da oldu.
 

Türk Dünyasında diyalogların gelişimini sağlamak adına siyasi, bürokrat gibi kişilerle görüşüyor olmam herhangi bir biat veya doğrudan taraflı oluşumu gündeme getirmemiştir. 

 

TuvART markam ve Ben, Türk Milliyetçiliğine ve yüceltilmesine fikren sadıktır. 

Başka herhangi bir fikre bağlılığımız bulunmamakta ve tüm maddi - manevi ideallere karşı tarafsız davranmaktayız. 

Saygılarımla,
Elçin Tuva Öztürkoğlu
TuvART Projeleri Sahibi 

bottom of page